Gcode; teknolojinin sunduğu tüm olanaklar ile her sektör ve ölçekten șirketlere, yenilikçi yaklașımlar ve yeni teknolojilerle yazılım çözümleri sunmak için hizmete bașlamıștır. İstanbul’da faaliyetlerini sürdürmekte olan Gcode, ürettiği çözümler ve müșteri memnuniyetinin yanı sıra çevresel ve toplumsal konulardaki duyarlılığıyla da Türkiye’nin öncü firması olma yolunda çalıșmalarına devam etmektedir.


    Gcode Felsefesi Bilim ve Teknoloji gün geçtikçe gelișmekte ve güçlenmektedir. Dünyada Bilim ve Teknoloji’de yașanan büyüme ile ülkemiz de, bilgi ve teknoloji toplumu olma yönünde bir sürece girmiș ve çalıșmalarına devam etmektedir.
Ekonomik büyüme ile de güçlenen bilgi toplumu, kurumları bilgi ve iletișim teknolojilerini daha güçlü hale getirme ve insan kaynaklarının daha nitelikli ve yetkin hale getirilmesine neden olmuștur.


    Gcode olarak felsefemiz günümüzde yoğun rekabet koșulları içerisinde sürekli değișim süreci yașayan kurulușlara bilișim sistemlerini daha etkili ve verimli kullanmalarını sağlamak için kurumsal yazılım ve özel yazılım hizmetleri vermektir.